Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Výroba razítek

Úvod O násVýroba razítek

Nabízíme Vám výrobu samonamáčecích razítek, dřevěných razítek a stále populárnějších osobních kapesních razítek, která Vás budou doprovázet při podnikání, v zaměstnání, zájmové činnosti, sportu, osobním životě i na Vašich cestách za poklady geocachingu.


V nabídce najdete převážně produkty značky       

 

 

V ceně razítka je započítán razítkový strojek, poduška černé barvy (standardně v každém strojku, pokud budete vyžadovat jinou barvu, je nutné tuto barvu doobjednat) a polymer (tisková deska).

Pro nabízená razítka je vhodná razítková barva COLOP 801. Polštářky v nových strojcích i náhradní polštářky zn. COLOP jsou plněny barvou COLOP 801. V případě použití jiné barvy se informujte o kompatibilitě s polymerovým štočkem, který je vyráběn z Photopolymeru COLOP VX55.

Polymer - tisková deska bude vyrobena na základě Vašich požadavků (zašlete obrázek, náčrtek, soubor PDF, JPG, BMP, TIF, GIF nebo hotový návrh v Corelu Draw - CDR).

Před samotnou výrobou Vám bude grafický návrh zaslán elektronicky (PDF) k prohlédnutí a odsouhlasení výroby.

 

 

 

Pro více informací, cenovou nabídku nás kontaktujte.

Copyright 2019 - 2024 © Tonery HP